www.Novitus-Soleo.pl
Kasa fiskalna Novitus Soleo Plus Kasa fiskalna Novitus Soleo Plus E Kasa fiskalna Novitus Soleo Plus

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E

Wielozadaniowa kasa rejestrująca marki Novitus, którą wyposażono w elektroniczną kopię paragonów, wydajny mechanizm termiczny, 2 obszerne ekrany graficzne oraz aż 108 przycisków funkcyjnych. Model ten zaoferuje Ci również zaprogramowanie do 20 000 PLU oraz kompleksowe kontrolowanie uprawnień sprzedawców. Poza tym, urządzenie posiada różnego rodzaju interfejsy komunikacyjne, w tym port sieciowy Ethernet, 3 złącza RS-232 i wejście typu USB. Dzięki temu kasa świetnie sprawdza się przy prowadzeniu handlu w rozbudowanym systemie sprzedaży. Potrzebujesz technologii, która zautomatyzuje obsługiwanie klientów? Zainwestuj w kasę fiskalną Soleo LAN E!

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - Wygodne i bezpieczne przechowywanie danych

Wygodne i bezpieczne przechowywanie danych

Model Soleo LAN E uwolni Cię od przechowywania kopii paragonów w formie papierowej. Zastosowany w urządzeniu marki Novitus moduł elektroniczny zapisuje ważne dane na karcie microSD. Za sprawą Soleo LAN E skuteczniej zabezpieczysz kopię paragonów, jak również obniżysz koszty eksploatacji kasy. Urządzenie to używa jedynie 1 rolki papieru termicznego - do wydruku dowodów sprzedaży dla nabywców. Nie czekaj, sięgnij po praktyczne rozwiązanie technologiczne.

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - Port Ethernet w standardzie

Port Ethernet w standardzie

Novitus Soleo LAN E stworzono z myślą o współpracy z wieloma urządzeniami peryferyjnymi jednocześnie. W kasie fiskalnej zastosowano rozmaite interfejsy, m.in. 3 porty RS-232, złącze USB (host) i wejście Ethernet. Dzięki temu Soleo LAN E może wymieniać dane z komputerem, terminalem komputerowym, czytnikiem kodów, wagą, terminalem płatniczym czy też drukarką zamówień (kuchenną). Oprócz tego, kasa posiada funkcję sterowania szufladą kasjerską.

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - Baza towarowa o wielkości 20 000 PLU

Baza towarowa o wielkości 20 000 PLU

Zarządzanie asortymentem za pomocą modelu Soleo LAN E będzie łatwe, jak nigdy wcześniej! Wszystko za sprawą tego, że urządzenie posiada bardzo dużą bazę PLU, w której można zdefiniować nawet 20 000 pozycji towarowych. Kasa fiskalna Novitus pozwala też na wydruk długich nazw produktów lub usług (40 znaków) oraz na stosowanie dodatkowych 3 linii opisu do każdego elementu oferty. Ponadto, przy użyciu tego modelu można stworzyć 100 grup towarowych oraz obsługiwać różnego rodzaju rabaty bądź narzuty procentowe i kwotowe.

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - Wydajny mechanizm drukujący

Wydajny mechanizm drukujący

Zastosowany w Novitus Soleo LAN E nowoczesny mechanizm termiczny wystawia paragony z szybkością 16 linijek tekstu na sekundę. Urządzenie używa do tego rolki o szerokości 57 mm, zapewniając równocześnie dziecinnie łatwą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Oprócz tego, kasa rejestrująca Novitus pozwala na drukowanie paragonów, na których znajduje się np. NIP klienta oraz dowolne logo graficzne firmy (w nagłówku). Już teraz zacznij korzystać z wydajnej technologii, którą zagwarantuje Ci Soleo LAN E!

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - Rozbudowana klawiatura z definiowalnymi przyciskami

Rozbudowana klawiatura z definiowalnymi przyciskami

Jedną z głównych zalet modelu Soleo LAN E jest to, że w urządzeniu tym znalazła się rozbudowana, alfanumeryczna klawiatura. Kasa zaoferuje więc łatwe korzystanie ze wszystkich funkcji. Dodatkowo, Novitus Soleo LAN E posiada 27 przycisków, które można zdefiniować w 4 poziomach, uzyskując 108 skrótów klawiszowych. Wspomnianą funkcjonalność da się zastosować m.in. przy bezpośrednim wywoływaniu konkretnych pozycji w menu oraz do szybkiej sprzedaży wybranych elementów asortymentu. Oto kasa rejestrująca, która wpłynie pozytywnie na jakość obsługi klientów!

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - 2 ekrany LCD - sprzedawcy i nabywcy

2 ekrany LCD - sprzedawcy i nabywcy

Za sprawą kasy marki Novitus zarówno operatorzy, jak i nabywcy zyskają dostęp do przejrzystych informacji dotyczących przebiegu transakcji. W urządzeniu tym zastosowano 2 ekrany LCD, pozwalające na emitowanie długich i wyrazistych komunikatów. W przypadku wyświetlacza sprzedawcy, informacje mogą się pojawiać w 8 liniach – w każdej do 22 znaków. Z kolei ekran nabywcy emituje maksymalnie 4 wiersze tekstu. Prowadzenie handlu przy użyciu modelu Soleo LAN E to czysta przyjemność!

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - Skuteczne nadzorowanie pracy kasjerów

Skuteczne nadzorowanie pracy kasjerów

Novitus Soleo LAN E jest kasą fiskalną, która umożliwia kompleksowe zarządzanie kasjerami korzystającymi z urządzeniami. Model ten pozwala na skuteczną ewidencję pracy 32 operatorów, w tym skonfigurowanie uprawnień do różnych funkcji, zdefiniowanie opisu oraz ustawienie hasła. Oprócz tego, za pomocą Soleo LAN E można przeliczyć środki płatnicze kasjera, który rozpoczyna albo kończy zmianę, jak również porównać to z danymi zapisanymi w kasie. Zamów urządzenie Novitus i zyskaj pełną kontrolę nad swoją działalnością gospodarczą.

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E - Różnorodne tryby pracy

Różnorodne tryby pracy

Kasa fiskalna Novitus Soleo LAN E została wyposażona w opcje, które zdecydowanie usprawnią wykonywanie obowiązków. Oprócz standardowego trybu pracy, urządzenie umożliwia m.in. sprzedaż usług czasowych - na parkingach oraz w wypożyczalniach. Dodatkowo, kasa Novitus oferuje zdefiniowanie stawek podatku VAT z wyprzedzeniem, wraz z opcją ustawienia konkretnej daty aktywacji, a także zapewnia dostęp do rozmaitych raportów niefiskalnych. Postaw na wszechstronne rozwiązanie technologiczne. Postaw na Novitus Soleo LAN E!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Novitus Soleo!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Sigma

Kasa fiskalna
Elzab Sigma

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij